Projektowanie stron www - Tworzenie stron internetowych Warszawa

Projektowanie stron www

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego projektowania i tworzenia oraz zarządzania stronami internetowymi. Zaprojektujemy twoją witrynę od podstaw. W pierwszej kolejności przeprowadzimy z tobą rozmowę, po to by lepiej poznać twoje oczekiwania. Chcemy stworzyć stronę, która w pełni będzie dopasowana do twoich potrzeb. Dopasujemy ją również pod kątem tego w jakiej branży działasz.

Stworzymy niezbędne grafiki, które mają znaleźć się na stronie oraz zadbamy o to, by strona wizualna przyciągała wzrok, a jednocześnie była przejrzysta i estetyczna dla odwiedzających. Dbamy o to, by strona była przyjazna dla urządzeń mobilnych, tworząc ją w oparciu o system Responsive Web Design (RWD). Dzięki temu użytkownicy wchodzący na Waszą stronę z telefonu komórkowego lub tabletu będą mogli skorzystać z pełnej funkcjonalności strony. Innymi słowy, gdziekolwiek ktoś wyświetli Twoją stronę będzie ona dobrze wyglądała co zachęci potencjalnych klientów do ponownych odwiedzin.

Optymalizacja strony na start

Aby ułatwić Ci start zadbamy o optymalizacje twojej strony pod kątem wyszukiwarek. Zadbamy o jej poprawną budowę oraz odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Zatroszczymy się również o zawartość kodu strony, który także jest brany pod uwagę w czasie oceniania jakości naszej strony przez wyszukiwarki. W ten sposób wzrośnie Wasza pozycja w wyszukiwarce Google.

Kompleksowa obsługa

Nie tylko tworzymy strony internetowe, zajmujemy się również ich kompleksową obsługą. Stworzymy dla Ciebie również profile w mediach społecznościowych dbając o twój wizerunek w sieci. Wiemy czego potrzebujesz, aby być dobrze widocznym.

Na każdym etapie projektowania strony internetowej masz wgląd do tworzonej strony, a już po uruchomieniu jej służymy radą jak nią zarządzać. Załatwimy za ciebie wszelkie formalności, takie jak rejestracja domeny, konfiguracja serwera czy wykonanie oprawy graficznej oraz uzupełnienie treści. Po wykonaniu zlecenia nie zostawimy cię samotnie, oferując swoją pomoc w przypadku wszelkich