Projektowanie graficzne - Grafik komputerowy Warszawa - Agencja Papilio

Kompleksowe projektowanie graficzne

Jako graficy świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania graficznego. Zaprojektujemy dla ciebie logo firmy, ulotkę, która przyciągnie wzrok i sprawi, że klient poświęci jej więcej czasu, zapoznając się z jej zawartością, nie zaś wyrzuci ją zaraz po tym, jak ją otrzyma.

Zajmujemy się między innymi projektowaniem folderów reklamowych. To właśnie one stanowią podstawową formę kontaktu z klientem. Dlatego ich wygląd jest tak istotny, wpływa bowiem na sposób naszego odbioru przez potencjalnego nabywcę.
Folder powinien dobrze zaprezentować produkty, które oferuje firma. Na odbiór naszej oferty wpływa między innymi dobór odpowiedniej kolorystyki oraz kompozycji, my zadbamy o każdy z tych elementów. Wykonujemy zarówno projekt, jak i druk.

Teczki reklamowe

Świetnym uzupełnieniem projektu jest teczka reklamowa, która pozwala na wygodne włożenie do niej materiałów reklamujących Waszą firmę. Dopasowujemy jej wygląd do całości identyfikacji wizualnej Waszej firmy.
Zainwestuj w wizytówkę, która odda twój charakter
Kolejny z niezbędnych elementów, to wizytówka, która sprawdza się przede wszystkim wtedy, gdy chcemy zostawić naszemu potencjalnemu klientowi kontakt do nas. Powinna ona w pewien sposób odzwierciedlać charakter firmy oraz reprezentować nas na zewnątrz. Właśnie dlatego powinna być przede wszystkim oryginalna, jednocześnie wykonana ze smakiem i bez przesady. Zamawiający może sam ustalić, co ma się znajdować na naszym kartoniku.

Projekty graficzne szyte na miarę

Oferujemy również zaprojektowanie reklamy standardowej w postaci plakatów, albo naklejek z logiem i nazwą firmy. Wykonamy również projekty banerów, zarówno internetowych, jak i tych do powieszenia. Zapewniamy także wykonanie spójnej grafiki na witryny internetowe.
Na zamówienie stworzymy każdy z wymienionych wcześniej elementów wizualizacji, zarówno w komplecie, jak i w postaci pojedynczych elementów. Przy każdym projekcie pracują doświadczeni graficy, którzy uwzględnią wszelkie z twoich sugestii. Zawsze bierzemy pod uwagę osobiste preferencje zleceniodawcy, którymi sugerujemy się podczas tworzenia projektów.