Identyfikacja wizualna firm - Aranżacje przestrzeni biurowej

Pełna identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to nic innego, jak elementy wizualne, takie jak logo czy związana z nim kolorystyka, z którą klienci będą kojarzyli Waszą firmę. Jeśli posiadasz firmę, to stworzenie identyfikacji wizualnej jest niezbędnym elementem podczas tworzenia marki.

My idziemy o krok dalej, dokonamy aranżacji recepcji oraz holu w taki sposób, by kolorystycznie do siebie pasowała i stała się Waszą wizytówką dla klientów, którzy do Was przychodzą. Od pierwszego kroku poczują ducha Waszej firmy.

Właściwa aranżacja holu czy recepcji pozwoli na wywarcie na Waszych klientach dobrego pierwszego wrażenia. Dokonamy również aranżacji przestrzeni biurowej, w taki sposób by pracownikom miło się pracowało, ale także by jej wygląd był spójny pod względem estetycznym.

Daj się zauważyć

Zaprojektujemy dla Ciebie logo, umieszczając je w przestrzeni recepcji dopasowując jego umieszczenie do ogólnego wyglądu pomieszczenia. Jeśli chcesz by twoje biuro wyglądało bardziej oryginalnie oferujemy zaprojektowanie tapet oraz grafik na ścianę.
Przygotujemy dla ciebie również projekty odzieży roboczej. Swoją obecność pozwoli ci zaznaczyć również oklejenie szyb lub witryn. Dobrze zaprojektowana witryna pozwoli przyciągnąć wzrok przechodniów, a nawet nakłonić ich do tego by weszli do Waszego biura lub sklepu i skorzystali z Waszych usług.
Przygotujemy projekt witryny oraz wykleimy ją. Zastosowany materiał dostosujemy do Twoich oczekiwań korzystając z elementów o najwyżej jakości. Wybierając folię szron przepuszczającą światło lub inną folię nie przepuszczającą światła. Wszystko wedle Twoich życzeń.

A może reklama samochodowa?

Zaprojektujemy dla Was projekt na oklejenie samochodu. Reklama znajdująca się na samochodzie przyciąga wzrok nie tylko kierowców jadących za nami, ale również tych, którzy przechodzą obok zaparkowanego samochodu. Dzięki przemieszczaniu się samochodu reklama może dotrzeć w różne miejsca.
Dodatkowo wykonamy dla Was projekty liter przestrzennych, szyldów reklamowych czy tablic informacyjnych.